Wycieczka do ZOO - Safari
Ś w i e r k o c i n

8 czerwca pojechaliśmy na wcześniej zaplanowaną wycieczkę. Dzieci z niecierpliwością czekał na ten dzień. Chociaż od rana padał deszcz jednak nikogo to nie przerażało, wszyscy mieli nadzieję, że zaraz przestanie i rzeczywiście gdy dojeżdżaliśmy na miejsce przejaśniło się.

Większość dzieci po raz pierwszy była w ZOO i miała okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki. Zachwycały się wszystkimi po kolei, ale największą atrakcją było znajdujące się tu wesołe miasteczko. Każdy uczestnik wycieczki nie pominął nawet jednej z atrakcji i korzystał z kręcących się filiżanek, koników, karuzeli.

Droga powrotna mijała na wspominaniu i przeżywaniu jeszcze raz całej wycieczki, która pozostanie dzieciom w pamięci.

P O W R Ó T