Klasa

W tym pomieszczeniu dzieci spędzają najwięcej czasu w ciągu całego dnia szkolnego. Sala jest bardzo duża dlatego 1/3 klasy przeznaczona jest na naukę, zaś pozostałe 2/3 na zabawę. Klasa jest przyjemna, gdyż duża liczba okien wpuszcza do niej dużo światła dziennego. Na ścianach namalowane są kolorowe obrazki, także są przyklejone kasetony, na których wywieszane są przerabiane przez dzieci materiały np.: litery, liczby. Jest to bardzo pomocne dla dzieci, gdyż w czasie zabawy mogą spojrzeć na ścianę i przyswoić wcześniej nabytą wiedzę.

Klasa wyposażona jest w kolorowe meble (na których dzieci trzymają swoje przybory), krzesełka i stoliki (na których dzieci odrabiają lekcje), biurko nauczyciela i dywan na podłodze.